Titreşimli Elek Sistemleri

Taş kırma sistemleri için aranan makine olan titreşimli elek, kırılmış olan malzemenin birbirinden ayrıştırılması için kullanılır ve farklı boyutlardaki ürünlerin elenmesi için tercih edilir. Bu titreşimli elek makine sayesinde kolaylıkla aynı anda farklı malzemelerin üretimini sağlayabilirsiniz ve zamandan tasarruf edersiniz. Firmaların ihtiyacına göre bu makine 2.3.4 katlı olabilmektedir, bu şekilde daha fazla ürün kapasitesine ulaşılır ve aynı anda çok sayıda ürün üretilebilir. Bu makine bölümlerden oluştuğu için yedek parça değişimi de oldukça kolaydır, aynı şekilde bakım ve onarım işlemleri de kısa sürede gerçekleştirilir ve üretim kesintisiz çalışma imkânı sağlanır. Makine da herhangi bir sıkıntı olduğunda çok kolay bir şekilde müdahale edilebilir, yoğun titreşimli sistemi ile çalıştığı, için de tüm ürünlerin eleme işlemi yüksek kalite de gerçekleşir ve ortaya hassas kaliteli bir ürün çıkar. Titreşimli elek sistemleri ile ince malzeme eleği gerçekleştirilir, anda pek çok malzemenin üretilmesi ile de firmalara büyük kazanç sağlar.

Titreşimli Elek Sistemleri Avantaj ve Özellikleri

Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olan bu makine çalışma sırasında çevreye ve insan sağlığına zarar vermez, özellikle dünya çapında pek çok firma tarafından tercih edilmektedir. Full otomatik sistem ile çalışması sayesinde otomasyon işlemlerinde tek işçi kullanılarak maliyet düşürülür, bakım ve onarım işlemleri de bu sayede kolaylıkla yapılmaktadır. Kesintisiz bir üretim için bakım ve onarım işlemleri çok önemlidir, makine birkaç kattan oluştuğu için yedek parça gereksiniminde hiçbir şekilde üretim kesintiye uğratılmaz. Titreşim elek sistemleri firmaların ihtiyaçlarına göre farklı boyutlarda ve kapasitede olabilir, isteğe göre bölmeler arttırılarak daha fazla ürünün aynı anda elenmesi sağlanabilir, bu da firmalara hem zamandan tasarruf sunar hem de ekstra kazanç sağlanır.

Makinanın kurulum işlemleri de çok kolaydır, bir gün içerisinde rahatlıkla istenilen araziye montaj ve demontaj işlemleri gerçekleştirilebilir, her türlü araziye uyumlu olarak çalışabilmektedir, özellikle zorlu hava koşullarına rağmen yüksek performans üretim sağlar ve firmalar üretimde aksama yaşamazlar, bu yönden de çok fazla tercih edilen bir makine türüdür. Titreşim elek sistemleri dayanımı oldukça yüksek malzemeden üretilmiştir ve firmalara uzun süreli kullanım imkanı sunar. Uzun süreli işler için tercih edilen makine iş bitiminden sonra da rahatlıkla farklı araziler ve işler için uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir, bu da firmaları ekstra bir masraftan kurtarır, zamandan da tasarruf sağlar, çok fazla tercih edilmesinin bir sebebide mukavemetidir.

Mark Otto
Jacob Thornton
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird