Single Shaft Mikser

Single Shaft mikserler genellikle zor üretimler için tercih edilmektedir, zorlu arazi şartlarında bile yüksek çalışma performansı göstererek firmaların üretimde kazanç elde etmesini sağlar. Genellikle firmalar üretim kapasitelerini arttırmak için de bu mikseri tercih etmektedirler. Single shaft mikser herhangi bir şekilde üretim arızası gerçekleştiğinde üretimi aksatmaz ve kapasitesini düşürerek üretimde kesintisiz çalışılmasını sağlar, firmalara zamandan tasarruf sağlar. Single shaft mikser çift motordan oluşmaktadır ve yatak sayısının da az oluşu oluşabilecek arızaları azaltmaktadır, bu da bakım ve onarım işlemlerini kolaylaştırmaktadır.Üretimin devamlılığı maddi anlamda firma için oldukça önemlidir, bunun içinde singel shaft mikserler çok sık tercih edilir. Temizlik konusunda da çok sık temizlik gerektiren bir karıştırıcı değildir. Diğer karıştırıcılara göre temizlik için harcanan zamanda daha kısadır. Bu yönden de singel shaft mikser oldukça avantajlıdır.

Tahrik sistemi ile çalışıyor oluşu da firmalara büyük kolaylık sunar, makine parçalarının aşınma durumu en aza iner, bakım ve onarım işlemleri kolaylaşır. Aynı zamanda yağlamam sistemi sayesinde makine parçalarının dayanımı ve kullanım süreleri uzatılmış olunur, bu da firmalara uzun süreli bir kullanım imkanı sunar ve parça deformasyon oranı da büyük ölçüde azalır. Diğer karıştırıcılara nazaran daha çok tercih edilir çünkü en zorlu karıştırma işlemlerini bile kolaylıkla gerçekleştirmektedir.Kesintisiz üretim firmalar için oldukça önemlidir. Singel shaft mikserler firmalara hem zaman kazandırır hem de üretim açısından avantaj sağlar, bu yönü ile de çok fazla tercih edilir.

Single Shaft Mikser Özellikleri ve Avantajları

Avrupa standartlarında üretilmiş bir mikser türüdür ve kullanımı sırasında hiçbir şekilde doğaya, insan sağlığına zarar vermez bu da pek çok dünya çapındaki firmanın mikseri tercih etme sebeplerinden biridir. Menteşeli platform kullanımı ile de firmaya büyük kolaylık sağlar. Hızlı ve kolay bir kullanımı olan single shaft, maddi yönden de firmalara kazanımlarda bulundurur. Slampta beton üretim için de single shaft mikser tercih edilirken, bu üretimi mikser tahrik sisteminin çift taraflı olmasından dolayı yapar. Singel shaft mikserlerde üretim sırasında yaşanan kesintilere rağmen kapak açılır ve kolay bir şekilde beton boşaltılır. Single shaft mikser uzun süreli beton üretimi için daha çok tercih edilir ve kesintisiz üretim imkanı sunarak firmaların düşük maliyet ile yüksek kapasitede üretim yapmasını sağlar. Özellikle temizlik işlemlerinin çok kolay oluşu beton sarfiyatı önler ve kaliteli beton üretimi için çok fazla tercih edilmektedir.

Mark Otto
Jacob Thornton
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird