Mobil Tersiyer Kırıcı

Mobil tersiyer kırıcı taş kırma ve eleme tesislerinin en önemli parçalarından biridir ve mutlaka tercih edilir. Saatlik üretim kapasitesi olarak 50 ton ile 300 ton arasında bir üretim gerçekleştirebilir ve bu yönden de firmaların tercih ettiği bir makine türüdür. Mobil tersiyer kırıcı kapasitesi kırıcı eklenerek daha da arttırılabilmektedir, firmalar kırıcı seçimi yaparken mutlaka kendi kapasitelerini göz önünde bulundurmalılardır. Yüksek kapasiteli üretim yapabilen makine en zor sertliğe sahip olan madenlerin bile kırım işlemini başarı ile gerçekleştirir ve firmaların istediği boyutlarda ürün elde edilmesini kolaylıkla sağlar. Mobil tersiyer kırıcılar, özellikle tek şase üzerinde kurulu oldukları için rahatlıkla demontaj ve montaj işlemleri gerçekleştirilir, bir gün içerisinde tek tır ile farklı bir araziye kurulumu gerçekleştirilir. Her türlü zorlu arazi koşullarında çalışma kapasitesini düşürmeden çalışmaya devam etmektedir, bu yönden de firmalara yüksek kazanım sağlar. Özellikle en zorlu hava şartlarından bile etkilenmeden üretimine devam etmesi firmanın kesintisiz üretim yapmasını sağlar, zamandan da tasarruf sağlanır.

Mobil Tersiyer Kırıcı Özellikleri ve Avantajları

Mobil tersiyer kırıcı Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olan bir makinadır ve çalışması esnasında hiçbir şekilde doğaya ve insan sağlığına zararı yoktur, bu yönden de pek çok firmanın tercih ettiği bir makine türüdür. Mobil tersiyer kırıcı, kısa süreli işler için tercih edilen bir makine türü olsa da yüksek dayanımı sayesinde firmalara uzun süreli kullanımlar sağlar ve farklı işler, araziler için taşınması oldukça kolaydır, ekstra bir makine maliyetine gerek kalmaz. Hidrolik sistem ile çalışıyor olması bakım ve onarım işlemlerini oldukça kolaylaştırır, full otomatik oluşu ile de otomasyon işlemlerinde tek işçi ile sorunlar giderilir, yedek parça ihtiyacına çok fazla gerek yoktur.

En zorlu arazilerde bile rahatlıkla kullanılmaktadır, montaj ve demontaj işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilir, tek tır ile bir günde kurulumu vardır. Mobil tersiyer kırıcı firmalara kesintisiz ürün üretimi imkânı sunar ve 7/24 çalışma prensibine sahiptir, zamandan ve maliyetten kazanım sağlar. İhtiyaca yönelik çalışan makine en sert malzemeleri bile kum haline getirebilme özelliğine sahiptir, mıcır, kum, çakıl gibi ürün üretimlerinde tercih edilir ve inşaat, yapı malzemeleri ihtiyacı olan firmaların tercih ettiği bir makinadır. Her firmanın tercih edeceği bir makine olan mobil tersiyer kum ve toz makinası olarak da adlandırılmaktadır. Makinanın en büyük özelliği tek bir sistem ile çok fonksiyonel olarak çalışıp, pek çok işi bir arada yapabiliyor oluşudur.

Mark Otto
Jacob Thornton
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird