Mobil Eleme Tesisi

Mobil eleme tesisi, kırma eleme tesislerinde tercih edilen bir makine olup, mobil olarak taşınabilen bir makine türüdür. Seyyar eleme sistemi olarak da bilinen bu sistemler, genellikle kısa süreli işler için firmaların tercih ettiği bir makine türüdür, firma bu makinayı iş bitiminden sonra tekrar farklı bir iş için ve arazi için rahatlıkla kullanabilmektedir. Makine her türlü zorlu araziye uyum sağlayarak kolaylıkla çalışmasını sürdürmektedir, tüm kötü hava koşullarına rağmen de hiçbir şekilde çalışma performansını düşürmemektedir. Montaj ve demontaj işlemleri de oldukça kısa bir sürede tek tır ile kolaylıkla yapılmaktadır. Mobil elemetesisi şantiye içerisinde kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra, bir bant yardımı ile kırılan ürünleri alır ve titreşim yöntemi ile malzemenin ayrıştırılmasında kullanılmaktadır.

Firmamız mobil eleme tesisi üretiminde tamamen Avrupa standartlarına uymaktadır ve makinalar çalışma esnasında hiçbir şekilde çevreye, insan sağlığına zarar vermemektedir. Bu şekilde kolaylıkla tüm dünya çapında kullanımı bulunmaktadır. Mobil eleme tesisinin en büyük avantajı 7/24 çalışma kapasitesine sahip oluşu, kesintisiz bir çalışma performansı ile yüksek üretim sağlayabilmesidir. Hidrolik sistem ile üretilmiş olan bu tesis aynı zamanda bakım ve onarım işlemlerinin de oldukça kolay yapılmasını sağlar, firmalarınız zamandan tasarruf edecektir. Full otomatik çalışma sistemi ile çalıştığı için tek bir işçi ile kolaylıkla kontrol edilebilir, bu da firmaları ekstra işçi maliyetinden kurtarır.

Mobil eleme sistemleri, 1 ve 4 kattan oluşabilmektedir ve eleme işlemi daha kaliteli bir biçimde yapılmaktadır. Şantiyeler bu mobil sistemi seçerken mutlaka kendi kapasitelerini göz önünde bulundurmalılardır, bu şekilde daha fazla verim alınacaktır. Bu tesis genellikle madencilik sektöründe çok fazla tercih edilmektedir. Tesisin üretim kapasitesi bunker eklemesi ile firmaların durumuna göre arttırılabilmektedir. Makinanın en büyük avantajı kolay ürün sevkini ve iyi kalite de ayrıştırma işlemini yapmasıdır, 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ürünün taşınması işlemi gerçekleştirilir, toplamda elek sistemine 4 adet ürün alınabilmektedir. Mobil eleme tesisi, HES gibi projelerde de tercih edilmiştir ve şantiyelerin olmazsa olmaz makinalarından biridir.

Mobil eleme tesisinin hızı firmaların isteğine göre ayarlanabilmektedir, daha yüksek performans elde etmek için makinayı hızlandırabilirsiniz. Alınan ürününü özelliklerine göre makinanın yapı ve özelliklerinde de oynamalar yapabilmek mümkündür. Mobil eleme tesisi, bekleme haznesi, toz emme, biriktirme kapağı gibi opsiyonlardan oluşmaktadır. Kapasite arttırmak amacı ile ek opsiyonlarda eklenebilir ve firmalar istedikleri üretimi böylece gerçekleştirebilirler.

Mark Otto
Jacob Thornton
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird
Larry the Bird Larry the Bird