60lık Konkasör Tesisi

Sabit konkasör tesisleri taş kırma tesislerinde kullanılmaktadır ve yapı sektörlerinde gerekli olan malzemelerin üretilmesi için tercih edilen bir tesistir. Konkasör tesisleri genellikle uzun süreli işler için tercih edilen bir tesis olup, saatlik üretim kapasitesi 60 ile 80 ton malzeme arasında farklılık göstermektedir, genellikle düşük kapasiteli firmaların tercih ettiği bir tesistir. 60lık Konkasör tesisi kapasitesi firmalar tarafından istenilirse ek ekipmanlarla arttırılabilmektedir. Özellikle firmalar kullanacakları tesisleri kapasitelerine uygun bir biçimde tercih etmelilerdir ve 80 tonun üzerinde üretim yapan firmalar bu konkasörü tercih etmelilerdir. 60lık konkasör tesisi kolay kurulumu ile de oldukça kolaylık sağlar, her türlü araziye kurulumu gerçekleştirilmektedir ve zorlu hava koşullarında bile üretim kapasitesini düşürmeden çalışmaya devam etmektedir.

60lık Konkasör Tesisi Özellikleri

60lık Konkasör tesisi kolay kurulum özellikleri ile her türlü zorlu arazi koşullarına uyum sağlar ve firmalara kolay kullanım imkânı sunar. Özellikle zorlu hava şartlarında performansından hiçbir şekilde ödün vermeden anı çalışma kapasitesinde üretim yapamaya devam eder ve firmalara kesintisiz üretim imkânı sunar. Firmalar arasında en çok bilinen ve çok fazla tercih edilen bu mobil konkasör küçük firmaların daha çok kullanımına uygundur, üretim kapasitesi olarak 80 tondan fazla üretim yapamaz. Avrupa birliği standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olması ile de tüm dünya çapında kullanımı vardır, doğaya ve çevreye zararı olmaması ile de firmaların tercihidir.

60lık kırma eleme tesisi en zor madenlerin bile kırımını çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir, çıkan malzeme firmanın istediği boyutlara uygun olur ve genellikle inşaat sektöründe çok fazla tercih edilmektedir. Hidrolik sistem ile çalışması da firmalara bakım ve onarım işlemleri konusunda büyük kolaylık sunar, özellikle kolay bakım işlemi yapıldığından makinanın üretiminde hiçbir şekilde aksama olmaz ve firmalar zamandan tasarruf ederler. Otomatik kullanımı sayesinde de çok fazla işçi kullanımına gerek yoktur, tek kişi ile kumanda edilir, sıkıntı olduğunda kolaylıkla uzaktan müdahale edebilmeniz mümkündür. Kolay kullanım imkânı, istenilen hacimde üretim kapasitesi, çevre dostu, zamandan tasarruf, maddi kazanım gibi pek avantajı ile firmaların en çok tercih ettiği makinadır.